niedziela, 15 listopada 2015

jeszcze raz nie

dla zamkniętych granic, dla rezygnowania z wielokulturowości. parę osób nie może dyktować milionom żyjącym swobodnie zmiany elementarnych wartości i odejścia od swobód obywatelskich. nie, ksenofobia nie stała się nagle cnotą.

6 komentarzy:

 1. Zdaje się, że to wołanie na puszczy. Strach rządzi i rządzić będzie. Tego "nie" jest za mało.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to takie słabe Gosiu, takie głupie. Tak bardzo mi się to nie podoba, że gdzieś tam zdetonuje się bomba i wszyscy popuszczają i chcą się radykalizować. Przecież właśnie tego pragną zamachowcy - radykalizacji. Tak nie powinno być!

   Usuń
 2. Strach nie powinien rządzić, to zawsze jest zły doradca. Zastraszeni nie są wolnymi ludźmi, którzy potrafią racjonalnie myśleć. A nasilanie go, jest już totalną głupotą, manipulacją. Nie oznacza to jednak, że nie ma czego się obawiać, jest, ale na pewno nie wielokulturowości i otwartych granic. Należy tylko podjąć walkę z tymi, którzy temu zagrażają...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cynia myślę podobnie. Ci uchodźcy przecież od takich uciekają Biedni ludzie ja im serdecznie współczuję.

   Usuń
 3. @roksano, niestety te ataki PI są wykorzystywane w naszym kraju przez ludzi, którzy mają podobnie ograniczone mózgi, jak terroryści.

  OdpowiedzUsuń
 4. @uleczko, właśnie chodzi o to, że nie można stawiać znaku równości pomiędzy uchodźcami a terrorystami. Cieszę się, że Ty tego nie robisz.

  OdpowiedzUsuń

miłego dnia. have the nicest of days